Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Světoznámá společnost Pirelli byla založena v Itálii, konkrétně v Miláně v roce 1872. Od té doby chrlí do světa jednu pneumatiku za druhou. Aby také ne, vždyť se jedná se o pátou největší společnost vyrábějící pneumatiky na světě. A Pirelli sbírá také úspěchy ve světě motosportu.

Vůbec poprvé se pneumatiky Pirelli objevily na závodní dráze v roce 1913. O dvě dekády později, konkrétně v roce 1933, si značka Pirelli zapsala první vítězství při automobilových závodech a tohoto sportu se Pirelli drží i dnes, od roku 2011 je totiž výhradním dodavatelem pneumatik pro světový šampionát vozů formule 1.

Obujte pneumatiky šampionů i na své auto! Objednejte si pneu Pirelli ještě dnes. Mezi nejprodávanější zimní pneumatiky Pirelli patří pneu s rozměry 195/65 R15, hodí se i vám?

Pneumatiky Pirelli

Světoznámá společnost Pirelli byla založena v Itálii, konkrétně v Miláně v roce 1872. Od této chvíle chrlí do světa jednu pneumatiku za druhou. Aby také ne, vždyť se jedná o pátou největší společnost vyrábějící pneumatiky na světě. Pirelli sbírá také úspěchy ve světě motosportu.

S nimi začala již velice brzy. V roce 1913 se pneumatiky Pirelli vůbec poprvé objevily na závodní dráze. O pár let později, konkrétně v roce 1933, zaznamenala značka Pirelli první vítězství při automobilových závodech. Toho se Pirelli drží i dnes, je výhradním dodavatelem pneumatik pro světový šampionát vozů formule 1, a to již od roku 2011.

Obujte i na své auto pneumatiky šampionů! Objednejte si pneumatiky Pirelli ještě dnes. Mezi nejprodávanější zimní pneumatiky Pirelli patří pneu s rozměry 195/65 R15, nehodí se také vám?

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru