Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Pneumatiky Continental pochází z jedné velké německé korporace – Continental AG, která vznikla v německém Hannoveru již v roce 1871! Tradice výroby těchto německých, kvalitních pneumatik je proto opravdu dlouhá. Vedle klasických plášťů vyrábí Continental také brzdové systémy a jiné „vymoženosti“ do automobilů.

Počtem vyrobených kusů za rok se Continental řadí mezi největší výrobce pneumatik na světě. Pod celý koncern Continental AG spadá dalších devět různých značek pneumatik. Continental jako takový je ale značkou hlavní.

Narozdíl od konkurence, a trošku překvapivě, Continental nesponzoruje žádné automobilové závody, ale fotbal.

Continental nabízí letní i velice kvalitní zimní pneu za nejlepší ceny. Mezi nejprodávanější zimní modely Continental patří ty s rozměry 195/65 R15.

Pneumatiky Continental

Pneumatiky Continental pochází z jedné velké německé korporace – Continental AG. Tato společnost vznikla v německém Hannoveru již v roce 1871! Tak dlouhá je tradice výroby těchto německých kvalitních pneumatik. Vedle klasických plášťů vyrábí Continental také brzdové systémy a jiné „vymoženosti“ do automobilů.

S počtem vyrobených kusů za rok se Continental řadí mezi největší výrobce pneumatik na světě. Pod celý koncern Continental AG spadá celkem devět různých značek pneumatik. Continental je ale hlavní značkou. Trošku překvapivě nesponzoruje Continental žádné automobilové závody, ale fotbal.

Continental nabízí nejen letní, ale také velice kvalitní zimní pneumatiky za ty nejlepší ceny. Mezi nejprodávanější zimní pneu Continental patří ty s rozměry 195/65 R15, schválně se podívejte proč.

 

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru